ANA SAYFA       Künye     Yayın Akışı     Reklam     Konuk Defteri     İletişim       Frekans:12130 - S/R 27500 - Fec:5/6 - Polarizasyon: Vertical (DİKEY) 

 
 
    YURT ve DÜNYA
    BÖLGEDEN
    SPOR
    EKONOMİ ve SAĞLIK
    EĞİTİM ve BİLİM
    İLGİNÇ VİDEOLAR
    MEDYA
    İSLAM
    RÖPORTAJLAR

 » GAZETE MANŞETLERİ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Ak Parti Rizeİl Danışma Meclisi Toplandı | Rize Kaçkar Televizyonu
Ak Parti Rizeİl Danışma Meclisi Toplandı
Ak Parti İl Danışma Meclisi Güneysu ilçe teşkilatının ve belediyesinin ev sahipliğinde Güneysu Kültür Merkezinde yoğun bir katılımla gerçekl
 
12:13 28 Nisan 2008, Pazartesi
Ak Parti İl Danışma Meclisi Toplandı
AK Parti Rize il danışma meclisi toplantısı, Güneysu ilçe teşkilatının ve belediyesinin ev sahipliğinde Güneysu Kültür Merkezinde yoğun bir katılımla gerçekleştirildi
 

Toplantıya İl başkanı Yılmaz Katmer, Rize milletvekili Lütfi Çırakoğlu, il yönetimi, il genel meclis başkanı Rahmi Metin, ilçe başkanları, ilçe belediye başkanları, belde başkanları ve belediye başkanları, il genel meclis ve belediye meclis üyeleri, il kadın kolu ve il gençlik kolları katıldı.

 

Saygı duruşu, istiklal marşı ve divan kurulunun oluşturulmasının ardından İl başkanı Yılmaz Katmer bir konuşma yaptı. Katmer, yaptığı konuşmada “Halkın rızasıyla ve halkın tercihleriyle iktidar olan, hizmetleriyle Türkiye’yi kısa zamanda ayağa kaldıran Ak Parti, kurulduğu günden beri bütün icraatıyla milletimizin gönlünü, vicdanını, rızasını kazanmaya odaklanan bir siyaset ortaya koymuştur. Emeklerimizin, alın terimizin karşılığı milletimizin devletimizle birlikte güçlenmesidir.  Bu yolun başında demiştik ki, yegane hedefimiz Demokratik, Laik, Sosyal bir Hukuk Devleti olan Türkiye Cumhuriyetini, devletiyle ve milletiyle birlikte hak ettiği medeniyet  düzeyine eriştirmektir.

Halkımızın adalet ve kalkınma taleplerini karşılamak için hiçbir engele takılmadan, tökezlemeden alın teri dökmeye, gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz, devam edeceğiz. 

Ak Parti, bu hedef istikametinde bugüne kadar Türkiye’ye tarihi başarılar kazandırdı.

Her zeminde, her şartta ülkemizin hukukunu koruduk, her zeminde, her şartta ülkemizin menfaatlerini savunduk.  Milletimizin, menfaatlerini, geleceğini, hak ve hukukunu korumaktan başka bir gayemiz olmadı.

Değerli Arkadaşlar, Şimdi  bir mahkeme sürecindeyiz.Bu süreç, kendi tabii mecrasında işleyecek, yürüyecek ve günü geldiğinde neticelenecek.Biz, Ak Parti olarak hiçbir zaman kişisel bir dava, kişisel bir mesele üzerinde durmadık, durmayacağız.Bugün muhatap olduğumuz mesele de bizler için asla kişisel bir mesele değildir. Bizim şahsi davamız yoktur, bizim için mesele Türkiye meselesidir, milletimizin geleceğidir.Değerli arkadaşlarım...

Omuzlarımızdaki sorumluluğun idraki içinde, soğukkanlılıkla, metanetle  bu süreci yürüteceğiz. Bu, Türkiyeyi bir ve bütün olarak kucaklama sorumluluğudur. Bu, milletimizin geleceğini düşünme sorumluluğudur.Milletimiz müsterih olsun” Şeklinde konuştu.

 

Milletin gücünün önünde kimsenin duramayacağını söyleyen AK Parti Rize milletvekili Lütfi Çırakoğlu, “ Güneş balçıkla sıvanmaz, su tersine akmaz, dolayısıyla şunu herkes bilmelidir ki Şartlar ne olursa olsun, kafamızdaki en kötü sonuç çıksa bile en az 15 – 20 yıl daha Türkiye siyasetinde Genel başkanımız ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın vazgeçilmez etkinliği ve kararları ile bu ülke yönetilecektir. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. 1950’de başlayan millet iktidarının devamı olan, milletin gönlümüzdeki iktidar bu dediği, hem Türkiye için hem de dünya için bir şans olan Recep Tayyip Erdoğan’ı bu millet bağrına basmıştır” şeklinde konuştu.

 

Konuşmaların ardından Güneysu belediye başkanı Ahmet Minder’e ilçe teşkilatıyla uyumlu ve örnek çalışmasından dolayı Güneysu ilçe başkanı Abdurrahman Erdoğan tarafından bir plaket verildi. Yeni başlatılan üye kampanyasında başarılı bir çalışma gösteren Ardeşen ilçe gençlik kolu başkanı Cemal Ayvaz’a il gençlik kolu başkanı İshak Alim tarafından plaket verildi. Üye yapma konusunda ilçeler arasında açık ara önde bulunan ve seçmen sayısının yüzde 25’inden fazlasını üye yapan Güneysu ilçe teşkilatı adına Güneysu İlçe başkanı Abdurrahman Erdoğan’a İl başkanı Yılmaz Katmer tarafından plaket takdim edildi.

 

Plaket töreninin ardından il danışma toplantısına birim faaliyetlerinin anlatılması, teşkilat ve belediye çalışmalarının değerlendirilmesiyle devam edildi.

Bu haber toplam 1534 defa okunmuştur.  

 Yorum Ekle

  Arkadaşına Gönder

 Yazdır

 
 
 YORUMLAR - Toplam 0 Yorum Yapılmıştır.
 Henuz Yorum Yapılmamış!
 
 
  BÖLGEDEN, Kategorisinin Son Haberleri

Rize'de doktor doktoru yaraladı

Rizespor da eleme zamanı

Rizespor'a Kupada Gürcistan Morali

Reşat Kasap'ın Kadir Gecesi mesajı

Çaykur kaliteye koşuyor

Artvin'de kaza!

Trabzon'da uyuşturucu operasyonu

Başkan sözünü tuttu

Rize'de İsrail Ürünlerine Boykot

Karadeniz'in Bitkileri Çalınıyor


 
 
 
 

 » RÖPORTAJ

 

 » PANODAKİ

 

 » ANKET

OVİT TÜNELİ SİZCE NEKADAR ÖNEMLİ?

 ÇOK BÜYÜK ÖNEMİ VAR

 ÇOKTAN BAŞLANMASI GEREKİRDİ

 ARTIK BAŞLANSA

 YAPILACAĞA BENZEMİYOR

   Katılım : 3616 Oy

 

 » ÇOK OKUNANLAR

8 milyonluk servet

Cuma günleri okunacak dua ve esmalar

Hakan Çillioğlu`na şok

Mesut Yılmaz MHP`yemi geçiyor?

40 polis meslekten ihraç edildi

Adnan Çakır, birinci oldu

Ergenekon'un kasası borçlu çıktı

Yeşilçam'ın kadersiz üç kadını

Karadeniz'in Bitkileri Çalınıyor

Artvin'de kaza!
 

 » HAVA DURUMU

    

 

 » İSTATİSTİK

 Aktif Ziyaretçi

279

 Bugün Gelen

59401

 

  Ana Sayfam Yap  |  Sık Kullanılanlara Ekle  |  E-Posta  |  Arsiv

  Copyright 2007 Her Hakkı Saklıdır.
  Rize Kaçkar Televizyonu - KackarTv.com.tr
  Fikir ve Tasarım Rize Dizayn'a Aittir

     Kaçkartv Site Sorumlusu, Dilek ONAY'a Ulaşmak için;   
dilekonay@kackartv.com.tr